poznaj nasze sauny

Odprężające doświadczenie z sauną fińską solną lub infrared
ul. Paderewskiego 17,
62-300 Września

Nasza sauna Infrared

Nowa perspektywa odprężenia
ul. Paderewskiego 17,
62-300 Września

Nasza sauna Fińska solna

Znajdź czas dla swojego zdrowia
ul. Paderewskiego 17,
62-300 Września
previous arrow
next arrow
Slider

Właściwości sauny fińskiej solnej i infrared

Przyśpiesza krążenie krwi

Wzrost temperatury ciała przyspiesza krążenie krwi, dzięki czemu organy pracują lepiej, krew dostarczana jest do kończyn, serce przyspiesza.

Wpływa pozytywnie na układ oddechowy

Dzięki wysokiej temperaturze oddychamy głębiej, oczyszczamy płuca, zatoki i oskrzela.

Oczyszcza organizm z toksyn

Pod wpływem wysokiej temperatury z organizmu wypłukiwane są metale ciężkie, toksyny oraz zaległości przewodu pokarmowego.

Korzystanie z sauny to same korzyści dla zdrowia

Sauna infrared – znajdź czas dla swojego zdrowia

Innowacyjne rozwiązanie promienników podczerwieni zastosowane  w saunach infrared, które emitują fale wnikające do nawet 4 centymetrów w głąb ciała, sprawiają że w saunie pocimy się szybciej i bez konieczności przebywania w wysokiej temperaturze. Infrared powstała z myślą, o osobach, które nie mogły korzystać z tradycyjnej sauny fińskiej. W saunie infrared zazwyczaj panuje temperatura od 25 do 60 stopni Celsjusza, a podczas jednej sesji można spalić nawet 900 kcal. Już po pierwszej wizycie w saunie nasza skóra staje się gładsza, z organizmu usuwane są toksyny a cellulit zostanie zredukowany. Ponadto, naukowcy zgodnie potwierdzają, iż sauna pomaga w leczeniu różnych dolegliwości (łagodzi bóle mięśniowe oraz stawowe, niweluje stres i przemęczenie).

Sauna fińska solna – odprężające doświadczenie dla lepszego samopoczucia

Tradycyjna i doceniania przez wielu sauna fińska, to propozycja dla ceniących sobie drogocenne działanie naturalnego rozgrzanego pieca i wysoką temperaturę panująca w pomieszczeniu sauny. W piecu na jego szczycie ułożone są specjalne kamienie, które polewane wodą wytwarzają parę, a w pomieszczeniu panuje zazwyczaj temperatura od 80 do 120 stopieni Celsjusza.  Kąpiele w tej parze to szereg korzyści dla zdrowia: krążenie krwi przyspiesza, przemiana materii wkracza na wyższy poziom pracy, z ciała usuwane są toksyny.  

Idealna na depresję
i stany lękowe

Wpływa pozytywnie na trawienie

Serdecznie zapraszamy!

+48 508 570 922